Усе про тонкощі ремонту автівок вам розкажуть на навчанні у місті Лева Слюсар з ремонту авто: місто Лева запрошує на навчання

Дата: 30.11.2023 16:13

Фото без опису

Для того, щоб парк автомобілів був справний та ефективно працював, потрібні працівники, котрі слідкують за станом автомобілів, усувають неполадки. Вас цікавлять автомобілі і ви полюбляєте не тільки кермувати, а й самостійно обслуговувати свою автівку? Пропонуємо здобути нову професію, з якою ви отримаєте багаж знань, аби якісно ремонтувати автомобілі на вищому рівні.

Професійне навчання за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» розпочинається уже 08 грудня цього року.

Основні операції, які виконує такий фахівець, – розбирання, ремонт, складання, регулювання, комплексне випробування відповідно до технічних умов експлуатації агрегатів і вузлів автомобілів різних марок. Якщо ви ще не вмієте цього робити, то викладачі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть у цьому.

Тривалість – 4 місяці.

Потреба у фахівцях з ремонту та обслуговування колісних засобів постійно зростає і, опанувавши цю професію, можна працевлаштуватися в автотранспортних і авторемонтних організаціях, на станціях технічного та сервісного обслуговування автомобілів, у транспортних цехах організацій різних видів економічної діяльності, навіть відкрити власну справу.

Якщо вам до вподоби пропозиція навчання, не зволікайте! Дізнавайтеся деталі професійного навчання:

• у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування;
  • за номером телефону (044) 244 94 92;
  • на нашому Telegram-каналі – t.me/dcz_kir.

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF.