Депутати Глодоської сільської ради

с. Ліски, с. Козакова Балка

Недзельська Лариса Анатоліївна

2

с. Глодоси – вул. Аптечна, вул. Балківська, вул. Безводна, вул. Вербова, вул.Гагаріна, вул.Іванова, вул.Кооперативна, вул.Масенка, вул.Осипенка, вул.Першотравнева, вул.Покровська:110,114,116-118,120,165-227; вул.Правди, вул.Приютна, вул.Святкова, вул.Успенського, вул.Центральна, пров.Банний, пров.Кінний, пров.Мирний, пров.Овражний, пров.Олександрівський, пров.Охотнічий, пров.Поштовий, пров.Шкільний.

Бойко Тетяна Вікторівна

Таран Сергій Олександрович

Слободенюк Костянтин  Михайлович

3

с.Глодоси – вул.Весняна, вул.Горна,вул.Зоряна, вул. Мічуріна:102-140, вул. О.Кобилянської, вул.Партизанська, вул.Сонячна, вул.Фестивальна, пров. Довгий, пров.Західний, пров.Короткий, пров.Майданний, пров.Молдавський

Зленко Альона Петрівна

Блаженко Василь Іванович

Мохонько Анжела Анатоліївна

4

с.Глодоси – вул.Б.Хмельницького, вул.Джерельна, вул.ім.Артеменка, вул. Кринична, вул.Мічуріна:5-100; вул. Молодіжна, вул.Набережна, вул.Південна, вул.Степова, вул.Українська, вул.Хутірська, вул.Шевченка, пров.Кущовий.

Комар Раїса Миколаївна

4

Паскар Сергій Анатолійович

5

с.Глодоси – вул.Бориславська, вул.Врожайна, вул.В.Федченко, вул.Л.Українки, вул.Мальовнича, вул.Північна, вул.Покровська: 2-109, 111-113,115,119,121-159; вул.Прифермська, вул.Прохолодна, вул.Східна.

Дабич Наталя Сергіївна

Лисенко Дмитро Іванович