Як розпочати власну справу та написати бізнес-план: для ветеранів будуть проводити тренінги

Дата: 06.10.2023 15:53

Фото без опису

Мінекономіки уклало Меморандум з освітньою платформою «Projector Institute» щодо підтримки ветеранів https://is.gd/ptTEXg.

Вона проводитиме тренінги для ветеранів про те, як правильно почати власну справу, як написати бізнес-план або створити бізнес-модель, надаватимуть менторські консультації у Creative&Tech індустріях.

Нагадаємо, що вже понад рік реалізується програма «єРобота», яка об’єднує кілька грантових проектів, зокрема для ветеранів. За компонентом «Власна справа» ветерани, їхні дружини та чоловіки можуть отримати грант від 250 тисяч до 1 мільйона гривень на розвиток власної справи.

Переможцями цієї програми стали вже 100 ветеранів та членів їхніх родин, які отримають грантів на 40 млн грн. До кінця року відбудуться ще 4 хвилі подачі заявок. Загальна сума фінансування складає 340 млн грн.