Бізнес-ідея стане реальністю: навчайтеся зі службою зайнятості

Дата: 12.07.2023 11:46

Фото без опису

Якщо у вас вже є бізнес-ідея, ви маєте намір вибороти грант за програмою єРобота? Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості запрошує на навчальний курс за напрямом: «Підготовка бізнес-плану для залучення мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу».

Про курс. На навчальному курсі ви отримаєте реальні знання не тільки про те, як скласти бізнес-план, як провести маркетингове дослідження, визначити життєздатність вашої ідеї, розрахувати реальну окупність вашої бізнес-ідеї, а й дізнаєтеся про те, як презентувати свою ідею так, щоб імовірність отримання гранту дорівнювала 100%.

Також ви отримаєте від менторів центру професійно-технічної освіти індивідуальний методичний супровід при написанні власного бізнес-плану.

Тривалість навчання: 30 годин, формат навчання – онлайн.

Вартість навчання: для безробітних осіб, зареєстрованих у службі зайнятості навчання є безкоштовним. Для інших категорій громадян вартість навчання залежить від кількості осіб у групі й складає від 500 гривень.

Реєстрація на навчальний курс "Підготовка бізнес-плану для залучення мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу" за посиланням: http://surl.li/isceg

Створіть свій дієвий бізнес план професійно і перемога у грантовій програмі вам гарантована!

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном  (0522) 32 17 68.

Крім того, обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, де є можливість отримати відповіді на питання сфери зайнятості https://t.me/dcz_kir