Глодоська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Чи можуть поляки працювати у сфері охорони здоров’я?

Дата: 20.09.2022 08:42
Кількість переглядів: 23

 

16 вересня, набрав чинності Закон України «Про встановлення додаткових правових та соціальних гарантій для громадян Республіки Польща, які перебувають на території України», який дозволяє роботодавцям застосовувати працю громадян Республіки Польща без дозволів Державної служби зайнятості.

Громадяни Республіки Польща, які мають кваліфікацію лікаря, сестри медичної (брата медичного), акушерки (акушера) на території держав - членів Європейського Союзу, можуть провадити професійну діяльність на території України протягом 18 місяців (ст. 6 Закону). Таку професійну медичну діяльність вони можуть провадити виключно в закладах охорони здоров’я України.

Довідково. Чинними кваліфікаційними вимогами до медичних працівників передбачається, серед іншого, наявність відповідної освіти. Так, для медичної сестри потрібна неповна вища освіта (молодший спеціаліст) або базова вища освіта (бакалавр) за напрямом підготовки «Медицина», спеціальністю «Сестринська справа», «Лікувальна справа» або «Акушерська справа». Також потрібна спеціалізація за профілем роботи.

Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників https://cutt.ly/kX5KLGA

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, ми є у Telegram  https://t.me/DCZWorkNowBbot

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь