Урядова програма «єРобота»: 11 тисяч українців уже подали заявки

Дата: 16.09.2022 09:55

Фото без опису

В рамках урядової програми «єРобота» майже 11 тисяч українців подали заявки на отримання грантової допомоги від держави для відкриття чи розширення бізнесу, 1115 заявок вже задоволені.

Урядова програма «єРобота» триває, нові заявки на отримання грантів надходять від підприємців на портал Дія щодня і на сьогодні їх уже майже 11 тисяч. Загалом, переможці різних грантових програм запросили більш ніж 700 млн грн.

Нагадаємо, що Уряд передбачив на цей проект 40 млрд грн, тому закликаємо підприємців і всіх, хто мріє розпочати власну справу, звертатись за грантовою допомогою від держави.

Так, програма «єРобота» спрямована як на активізацію підприємництва, так і на стимулювання створення робочих місць отримувачами грантів. Шляхом реалізації цієї програми Уряд має на меті створити 300 тисяч робочих місць.

Окрім того, Уряд підготував й інші рішення, що дозволять покращити ситуацію на ринку праці. Зокрема, найближчим часом Верховна Рада має розглянути урядовий законопроект щодо реформування служби зайнятості та сприяння зайнятості населення, у тому числі молоді, і впровадження нових активних програм на ринку праці.

Довідково. Проект «єРобота» включає 6 грантових програм, спрямованих на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства, підтримки ІТ-стартапів та старту в ІТ-сфері.

Наразі прийом заявок на всі напрямки програми «єРобота» триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.