Як профіль у соціальних мережах впливає на працевлаштування?

Дата: 23.08.2022 14:58

Зазвичай, рекрутери багатьох компаній перевіряють особисті сторінки соціальних мереж майбутнього працівника. Це допомагає переконатися в тому, чи підходять їм не тільки описані у резюме вміння, а й спосіб життя кандидата.

Чимало випадків, коли роботодавці хоч раз відмовляли кандидату на посаду через розміщену інформацію на власній сторінці. Водночас, є й ті керівники, котрі переглядають сторінки вже найнятих працівників.

Соціальні мережі – це наша своєрідна візитівка у цифровому світі. Вони відображають наші смаки, інтереси, стиль життя та коло спілкування. Саме тому ми вирішили скласти список рекомендацій, який допоможе вам уникнути будь-яких непорозумінь та як слід підготувати свою особисту сторінку перед співбесідою.

Що вам необхідно:

• визначитися з основною тематикою вашого профілю у соцмережі;
  • контролювати візуальне наповнення сторінки;
  • стежити за тим, на яких публікаціях ставите «вподобайки» та якою інформацією ділитесь на власний профіль;
  •  не долучатися до безглуздих дискусій;
  • вказувати лише актуальні дані в особистій інформації;
  •  слідкувати за грамотністю, етичністю та актуальністю інформації, розміщеної у ваших соцмережах;
  • спробувати налагодити дружній тон комунікації вашої сторінки;
  • намагатися стежити за своєю інфогігієною, бути чесним та відвертим.

Сподіваємось, що наші рекомендації сприятимуть успішному працевлаштуванню.

Якщо у вас виникають питання сфери зайнятості звертайтеся до найближчого центру зайнятості числі за контактами: https://cutt.ly/5ZXfl7X.

Крім того, Кіровоградський обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами https://t.me/dcz_kir.