Які професії користуватимуться попитом після війни?

Дата: 12.08.2022 11:37

Про відбудову країни ми говоримо вже сьогодні. Необхідно вже зараз згуртуватися та розпочати велику відбудову зруйнованого.

Для цього знадобляться висококваліфіковані фахівці, справжні знавці своєї справи. Зокрема, затребуваність буде серед таких сфер, як будівництво, агробізнес, промисловість, цифрові технології та ін.

Хто ж матиме підвищений попит на ринку праці?

Це будуть проектувальники, архітектори, дизайнери, муляри, малярі, електрики, зварювальники, столяри, облицювальники, озеленювачі.

Звісно, розвиток будіндустрії зумовить бум на професії суміжних галузей економіки, відповідно працедавці «полюватимуть» на логістів, водіїв автотранспортних засобів, інженерно-технічні кадри, а також на охочих трудитися на виробництві будівельних матеріалів.

В аграрному секторі затребуваними будуть комбайнери, трактористи, агрономи, виробники добрив тощо.

Чимало українців після війни звертатимуться до медичних установ для відновлення здоров’я, тому зросте попит на хірургів, кардіологів, неврологів, фізіотерапевтів реабілітологів, фахівців з протезування та ін.

На жаль, багатьом у поствоєнний період знадобиться допомога кваліфікованих психологів, психотерапевтів або психіатрів.

Із розвитком сфери інформаційних технологій продовжиться попит на програмістів, веб-дизайнерів, розробників програмного забезпечення, спеціалістів з кібербезпеки.

У звязку із розширенням виробничих сфер економіки зросте потреба у маркетологах, фахівцях з продажу, спеціалістах рекламного бізнесу, продавцях продовольчих або непродовольчих товарів.

Окрім того, в Україні обовязково зміцнюватиметься оборонно-промисловий комплекс, відтак будуть потрібні представники військових спеціальностей.

Якщо вас цікавлять пропозиції роботи сьогодні, пропонуємо ознайомитися з ними на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості, онлайн-помічник за посиланням: https://is.gd/LQ66ql або за допомогою Telegram-каналу https://t.me/DCZWorkNowBbot, де щоденно можна отримувати інформацію про актуальні вакансії за регіоном або галуззю. Для цього достатньо знайти та запустити наш чат-бот і  послідовно обрати розділи: «Громадянам» – «Пошук роботи».