До уваги внутрішньо переміщених осіб (ВПО)!!!

Дата: 12.05.2022 15:20
Кількість переглядів: 1942

До уваги жителів Глодоської громади, які були вимушені покинути свої власні домівки  через злочинне вторгнення російської федерації та оселитись у нашій мальовничій місцевості!

Нагадуємо Вам, що при Комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Глодоської сільської ради працює «Банк безкоштовних речей» та гуманітарний пункт.

У нас є можливість отримати одяг, як для дорослих так і для дітей, засоби гігієни, памперси дитячі (у разі потреби), продукти харчування, в тому числі і дитяче харчування. В першу чергу це стосується тих громадян, які ще не отримали допомогу. Є випадки, що людям немає як дістатись до нас, то ми намагаємось доставити допомогу самі, за адресою тимчасового перебування.

За період роботи гуманітарного пункту, нашими послугами скористались 92 громадянина та 64 дітей.