Мешканці Кіровоградщини можуть безкоштовно навчитися професійному бджільництву

Дата: 27.05.2021 11:28

Мешканці Кіровоградщини можуть безкоштовно навчитися професійному бджільництву

Сучасний ринок агропромисловості диктує чіткі правила та висуває конкретні вимоги до своїх працівників. Агропідприємства приділяють особливу увагу практичним компетенціям своїх працівників та вимагають знання усіх тонкощів своєї справи. Слід зазначити, що останнім часом в Україні активно розвивається бджільництво.  Працюючи бджолярем у фермерському господарстві чи на власній пасіці, розвиваючи свою справу і беручи участь у виставках-ярмарках меду, можна отримувати високі доходи.

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають бажання змінити професію або здобути нову, мають можливість безкоштовно пройти професійне навчання за професією «Бджоляр» на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання стартує 25 травня поточного року і триватиме 4,5 міс.

Умови направлення на навчання:

• повна/базова загальна середня  освіта,
  • вік особи не менше 18 років,
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

Новоукраїнська районна філія Кіровоградського обласного центру зайнятості