Громадське зібрання

Дата: 24.05.2021 22:11

24 травня 2021 року біля приміщення Глодоської сільської ради відбулося громадське зібрання аби вирішити болюче питання села, зі збереження доріг та містків, які можуть зруйнуватися у будь-який час. Тому що населеним пунктом рухається великоваговий транспорт та завдає численної шкоди дорожньому покриттю та житловим будинкам. Було питання про встановлення дорожніх знаків щодо заборони в'їзду великовагового транспорту на територію населеного пункту села   Глодоси.
До зустрічі залучилися голова сільської ради, заступники голови, депутати сільської ради, поліцейський офіцер громади.
В ході зібрання було створено робочу групу з громади: Мізін А.В., Лисенко Д.І., Жабський В.І., Ружин С.Л.,Прядко М.О., які будуть співпрацювати з адміністрацією сільської ради.

P.S. Проведена робота протягом дня: надіслано звернення начальнику Укртрансбезпеки в Кіровоградській області, залучилися підтримкою голови РДА Пастушенка В.А. щодо вирішення даної проблеми, підготовлено звернення поліцейського офіцера поліції до сесії сільської ради щодо встановлення

дорожніхзнаків......