Серед безробітних Кіровоградщини найбільше представників сфери обслуговування, експлуатації устаткування та машин З початку року найбільше безробітних працевлаштовано у сільському господарстві

Дата: 06.04.2021 22:05

З початку року найбільше безробітних працевлаштовано у сільському господарстві

За січень-лютий 2021 року, за видами економічної діяльності, найбільше громадян працевлаштовано у сільському господарстві (22,5%), у державному управлінні й обороні (18,7%) та у сфері торгівлі (13,4%).

За професійними групами 18,1% працевлаштованих це робітники з обслуговування устаткування та машин, 17,5% – некваліфіковані працівники, 13,9% – працівники сфери торгівлі, 11,8% – фахівці, по 11,3% – службовці, керівники та професіонали, 9,2% – кваліфіковані робітники з інструментом.

За видами економічної діяльності, серед зареєстрованих безробітних 37,6% раніше були зайняті у сільському, лісовому та рибному господарстві; 14,2% – у державному управлінні й обороні; 13,1% – у сфері торгівлі; 11,0% – у переробній промисловості.

За професійними групами, серед зареєстрованих безробітних переважають працівники:

• з обслуговування, експлуатації устаткування та машин – 24,1% (водій, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, тракторист);
  • представники найпростіших професій – 18,0% (підсобний робітник, прибиральник, сторож, двірник, робітник з благоустрою, вантажник);
  • сфери торгівлі та послуг – 16,7% (продавець, кухар, охоронник, молодша медична сестра, соціальний робітник);
  • службовці та керівники – 9,5% (директор підприємства, менеджер із збуту, головний бухгалтер, начальник відділу, завідувач складу), фахівці – 7,7% (бухгалтер, сестра медична, фахівець).

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості