ОГОЛОШЕННЯ про формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Глодоській сільській раді

Дата: 24.07.2023 15:42

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 року № 364 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевому органі виконавчої влади, органів місцевого самоврядування», розпорядження голови Глодоської сільської ради від 18 липня 2023 року № 56-р «Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Глодоській сільській раді» оголошується про створення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Глодоській сільській раді (далі – Координаційна рада).

Координаційна рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою участі в оцінюванні ефективності державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності та сприяє координації діяльності суб’єктів відносин у зазначеній сфері на території Глодоської територіальної громади.

До складу Координаційної ради входять:

голова Координаційної ради – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

заступник голови Координаційної ради – представник інституту громадянського суспільства (зокрема, молодіжної ради), що бере участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності відповідно до законодавства (за згодою);

секретар Координаційної ради – секретар виконавчого комітету Глодоської сільської ради, до функціональних обов’язків якого належить реалізація державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності державної політики у сфері національно-патріотичного виховання;

представники територіальних органів Національної поліції (за згодою);

спеціаліст з питань військово-облікового бюро;

представники закладів освіти;

представники органів учнівського самоврядування (за згодою);

представники закладів культури (за згодою).

Звертаємо Вашу увагу на те, що до складу Координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від інституту громадянського суспільства.

Строк повноважень складу Координаційної ради становить два роки.

Пропозиції щодо включення до складу Координаційної ради подаються до 07 серпня 2023 року включно в електронній формі на офіційну електронну адресу Глодоської сільської ради - glodoskarada@ukr.net