Глодоська сільська рада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

У яких випадках звільненому працівнику виплачується вихідна допомога?

Дата: 15.08.2022 16:07
Кількість переглядів: 35

Звільненому працівнику виплачується вихідна допомога у випадках, передбачених статтею 44 Кодексу законів про працю України.

Так, до вказаної статті було внесено зміни Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин».  Ними передбачається, що вихідна допомога у розмірі не менше середнього місячного заробітку виплачується також працівникам звільненим у зв’язку із знищенням (відсутністю) виробничих, організаційних та технічних умов, засобів виробництва або майна роботодавця внаслідок бойових дій (пункт 6 частини 1 статті 41 зазначеного Кодексу).

Примітка. Зареєстровані безробітні мають враховувати, що виплата допомоги по безробіттю відкладається на строк, що дорівнює періоду, протягом якого особі надається вихідна допомога (у даному випадку відкладення здійснюється не більше ніж на місяць).

Вказане передбачено абзацем 1 пункту 16 Порядку надання допомоги по безробіттю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 735. Ознайомитися з текстом цього Порядку можна на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://cutt.ly/WZjQBG9 .

У вас є питання, що стосуються сфери зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або телефонуйте за номерами, вказаними тут https://cutt.ly/oJ8G2q9 .

Також підписуйтеся на Telegram-канал Державної служби зайнятості https://t.me/DCZWorkNowBbot .

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь