До уваги сімей з дітьми з числа ВПО!!!

Дата: 26.05.2022 08:36

До уваги сімей з дітьми, з числа ВПО, які проживають на території Глодоської громади!!! Щодо можливості сімей, до складу яких входять троє і більше дітей, з яких не менш, як одна дитина не досягла двох років та сімей, до складу яких входять двоє і більше дітей, з яких не менш, як одна дитина має інвалідність, звернутись за отриманням додаткової грошової допомоги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2022 року №405 "Про реалізацію спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об"єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо додаткових заходів соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення". Для отримання допомоги одному з повнолітніх членів сім"ї, яка належить до визначених категорій, необхідно подати заявку на отримання допомоги шляхом заповнення форми на отримання допомоги на офіційному веб-сайті ЮНІСЕФ- register.unisef.org з прикріпленям скан-копій документів. За результатами розгляду ЮНІСЕФ поданої заявки та перевірки достовірності зазначеної в ній інформації, зокрема щодо належності сім"ї до визначених категорій, на контактний номер телефону надсилатиметься повідомлення про прийняте рішення щодо виплати допомоги. Виплата здійснюватиметься на рахунок банку, зазначений у заяві. У разі необхідності виконавчим комітетом Глодоської сільської ради, "Відділом соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради" та Комунальною установою "Центр надання соціальних послуг" Глодоської сільської ради може бути надано допомогув представникам сімей у заповненні заяв та реєстрації на сайті.