Що передбачає подальше унормування питань реєстрації громадян як безробітних на період дії воєнного стану?

Дата: 11.05.2022 08:54

Питання реєстрації громадян як безробітних на період дії воєнного стану врегульовані постановою Кабінету Міністрів України від 19.03.2022 № 34 “Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану”. Окремі роз’яснення щодо застосування постанови були розміщені на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у Фейсбук під рубрикою (хештегом) “Правовий_порадник-шукача роботи” в березні, квітні поточного року.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2022 № 509 (опублікована в газеті “Урядовий кур’єр” № 103 06.05.2022) внесено зміни до постанови № 334. Ці зміни, зокрема, стосуються питань подання заяви про надання статусу безробітного в електронній формі за допомогою засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (портал “Дія”), особливостей подання заяви в електронній формі особою, яка після введення воєнного стану працювала на території областей, де проводяться (проводились) активні бойові дії, організації обміну даними між державними органами для забезпечення реєстрації громадян в державній службі зайнятості засобами порталу “Дія”.

Ознайомитися з повним текстом постанови № 509 можливо на вебсторінці Кабінету Міністрів України.

Детальніше за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-ka-a509