A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глодоська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

Чи можуть іноземці працювати за суміщенням?

Дата: 01.11.2021 09:05
Кількість переглядів: 19

Нормами законодавства про зайнятість населення встановлено, що роботодавці мають право на застосування праці іноземців та осіб без громадянства (далі – іноземці) на території України на підставі дозволу, що видається регіональним центром зайнятості. Праця іноземців може застосовуватися на різних посадах в одного або декількох (двох і більше) роботодавців за умови отримання дозволу на застосування праці іноземців на кожній посаді.

При цьому, відповідно до частини 3 статті 42 Закону України “Про зайнятість населення”, іноземний найманий працівник може суміщати роботу на посаді, визначену дозволом, з роботою на посаді тимчасово відсутнього працівника за умови, що суміщення триває не більше 60 календарних днів протягом календарного року.

Довідково. У правовому полі наразі відсутнє чітке визначення терміну суміщення. В практичній роботі рекомендується використовувати розяснення управління Держпраці в області.

Більш детально за посиланням: https://kr.dsp.gov.ua/index.php/3648-pa14-08-18


 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь