A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Глодоська громада
Кіровоградська область, Новоукраїнський район

6 сесія 8 скликання

Дата: 02.09.2021 12:48
Кількість переглядів: 50

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                               № 164

 

Про проведення  місячника  озеленення , прибирання 

та благоустрою територій  населених пунктів  на

  території   сільської ради

              

З метою утримання в належному санітарному стані території населених пунктів сільської ради, благоустрою та впорядкування території підприємств, установ, організацій,  осель, присадибних ділянок громадян, при будинкових територій, територій загального користування , забезпечення збереження та примноження зелених насаджень на території сільської ради та залучення громадськості до наведення належного санітарного порядку та озеленення сіл сільської ради, запобігання виникнення епідеміологічних та надзвичайних ситуацій, керуючись         ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», -

 

сільська рада

в  и  р  і  ш  и  л а:

 

1. Провести   щорічну всеукраїнську акцію « За чисте довкілля    «    на   території   Глодоської   сільської ради.

 

2.Упродовж  усього цього періоду забезпечити у всіх населених пунктах продовження масових заходів з благоустрою та озеленення територій місць загального користування із здійсненням комплексу заходів, якими передбачити:

 

упорядкування, в тому числі приведення до належного естетичного санітарного стану, житлових будинків та  прибудинкових територій, спортивних майданчиків,  інших об’єктів масового перебування та відпочинку населення ;

 

благоустрій існуючих та створення нових зелених зон,  висаджування саджанців дерев і кущів;

виявлення та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ в зелених зонах населених пунктів та зонах відпочинку населення тощо;

 

здійснення заходів щодо упорядкування та благоустрою територій кладовищ, монументів пам’яті, що присвячені увічненню Перемоги та подвигу учасників Великої Вітчизняної війни у населених пунктах  ;

організацію здійснення заходів щодо приведення в належний санітарний стан територій, закріплених за підприємствами, установами та організаціями.

 

3. Трудовим колективам підприємств, установ, організацій, приватним підприємствам привести в належний естетичний стан смуги відводу автомобільних доріг загального користування (прибирання сміття, видалення чагарникової порослі і сухостою, навислих над проїзною частиною гілок, підбілювання дерев).

 

4. В звязку з пандемією корона вірусу провести благоустрій   територій із залученням колективів підприємств, установ і організацій, а також мешканців населених пунктів та учнівської молоді невеликими групами в різний час.

 

5. Керівникам підприємств, установ, організацій, суб»єктам підприємницької діяльності, жителям сіл сільської ради вжити дієвих заходів щодо впорядкування та облаштування прилеглих та закріплених територій, споруд, які знаходяться у їх власності, згідно «Правил благоустрою та забезпечення чистоти та порядку на території Глодоської  сільської ради» та заходів по проведенню місячника з благоустрою та озеленення сіл.

 

6. Членам виконавчого комітету сільської ради, депутатам сільської ради провести сходи громадян з питання виконання мешканцями сіл природоохоронного законодавства та Правил благоустрою та забезпечення чистоти та порядку на території  Глодоської сільської ради.

           

 

 

 

 

 Сільський голова                                                            Ольга СИСА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                               № 165

 

Про  внесення   змін   до    рішення

четвертої сесії восьмого скликання

від 14 січня 2021 року  №114 «Про

створення «Відділу соціального захисту

населення Глодоської сільської ради»

Новоукраїнського району Кіровоградської

області»

 

Відповідно до Конституції України, керуючись статтями 26, 34, 42, 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України«Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», керуючись Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод, Європейською хартією місцевого самоврядування, іншими міжнародними договорами та правовими актами, ратифікованими Верховною Радою України, іншими Законами України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування з питань соціального захисту населення, регламентом сільської ради, з метою реалізації на території Глодоської  сільської ради державної політики з питань соціального захисту населення, -

сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до назви рішення і викласти в новій редакції:

     «Про створення «Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради» Новоукраїнського району Кіровоградської області».

 

 1. Внести зміни до п.1 даного рішення та викласти в новій редакції:

«Створити «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради» Новоукраїнського району Кіровоградської області.»

 

 1. Внести зміни до п.2 даного рішення та викласти в новій редакції:

«Затвердити Положення про «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради» Новоукраїнського району Кіровоградської області (додається).»

 

 1. Внести зміни до п.3 даного рішення та викласти в новій редакції:

«Затвердити штатний розпис працівників «Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради» Новоукраїнського району Кіровоградської області (додається).»

 

 1. Внести зміни до Положення про відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області та викласти в новій редакції (додається).

 

 1. Начальнику «Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради» Новоукраїнського району Кіровоградської області здійснити заходи щодо проведення реєстраційних дій з реєстрації Положення в новій редакції в установленому законодавстві порядку.

 

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Глодоської сільської ради з питань хорони здоров’я, спорту, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, сімейної та молодіжної політики.

 

 

 

Сільський голова                                                                          Ольга СИСА

 

 

 

 

 

 

 

 

                                  

 

 

 

 

                                                                         Додаток
                                                                                            до  рішення сесії
                                                                                            Глодоської сільської  ради
                                                                                            Новоукраїнського району
                                                                                            Кіровоградської області від 
                                                              23 березня  2021 року № 165

 

ПОЛОЖЕННЯ

           про «Відділ соціального захисту населення

виконавчого комітету

Глодоської сільської ради»

Новоукраїнського району

Кіровоградської області

 

1.Загальні положення

 1.1. «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради» є структурним підрозділом сільської ради, має статус юридичної особи, який утворюється сільською радою, є підзвітним і підконтрольним сільській раді, що його утворила, підпорядковується виконавчому комітету сільської ради, сільському голові.

1.2.Відділ у своїй діяльності керується Конституцією і Законами України, нормативно-правовими актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства соціальної політики України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями сільського голови, рішеннями сесій сільської ради та виконавчого комітету, а також Положенням про відділ.

1.3.Працівники відділу є посадовими особами органу місцевого самоврядування.

1.4. Структура та чисельність відділу затверджується сільською радою.

1.5. Відділ  соціального захисту очолює начальник відділу, який призначається  на посаду і звільняється з посади сільським головою, в порядку  визначеним чинним законодавством.

1.6. Працівники відділу призначаються на посади і звільняються з посади сільським головою , в порядку  визначеним чинним законодавством.

1.7.При здійсненні своїх повноважень відділ соціального захисту взаємодіє з іншими відділами.

1.8. Відділ є неприбутковою установою, в зв’язку з чим установчі документи передбачають передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення).

 

ІІ. Завдання  та функції .

2.1       Відділ реалізує комплексні програми здійснення заходів соціальної підтримки малозабезпечених верств населення, щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та сприяє в отриманні ними соціальних виплат та послуг за місцем проживання, перебування та подає сільському голові пропозиції з цих питань.

2.2       Здійснює прийом громадян, проведення співбесіди, прийняття документів, необхідних для призначення всіх видів соціальних допомог.

2.3       Інформує громадян щодо переліку документів, які необхідно надати для одержання допомоги, надає допомогу у заповненні заяви та декларації, інформує населення з питань призначення державних допомог та субсидій через засоби масової інформації.

2.4       Реєструє прийняті заяви та передає їх з повним пакетом документів до органу, який  перевіряє та нараховує виплати.

2.5       Забезпечує призначення державних допомог малозабезпеченим сім’ям та сім’ям з дітьми, інвалідам, призначення населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного палива.

2.6       Організовує і проводить консультації, здійснює розгляд звернень громадян, підприємств, установ і організацій з питань призначення державних допомог та субсидій, забезпечує вживання відповідних заходів до усунення причин, які викликають скарги.

2.7       Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства, печатку, власний бланк, є бюджетною установою та немає на меті одержання прибутку.

Установчі документи  Відділу містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.

2.8       Організовує обслуговування громадян за місцем проживання через уповноважених осіб сільських рад, з питання прийому документів на всі  види соціальних допомог по єдиній заяві, у тому числі організацію роботи «мобільних соціальних офісів».

2.9Займається оформленням справи та візуванням її на комп’ютері.

2.10     Виконує завдання сільського голови і начальника відділу соціального захисту населення та інших вищих установ .

2.11 Аналізує стан та тенденції соціального розвитку у межах підвідомчих територій Глодоської сільської ради та вживає заходів до усунення недоліків.

2.12 Бере участь у підготовці пропозицій до проєктів програм соціально- економічного розвитку села та прилеглих територій ,розроблення та організація виконання комплексних програм та заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, внутрішньо переміщених осіб, сімей та громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, та всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат та послуг за місцем проживання, перебування.

2.13 Постійно інформує населення про стан здійснення визначених законом повноважень, виконує повноваження, делеговані органам місцевого самоврядування,вносить установленому порядку пропозиції щодо удосконалення роботи сільської ради у сфері соціального захисту населення.

2.14 Відділу соціального захисту підпорядковується Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Глодоської сільської ради.

2.15 Відділ соціального захисту координує роботу та є розпорядником коштів вищого рівня для Комунальної  установи  «Центр надання соціальних послуг» Глодоської сільської ради   та право його фінансувати в межах асигнувань передбачених бюджетом на відповідний бюджетний період.

 

ІІІ. Права

 

3.1       Представляти відділ в інших державних структурах з питань, що входять до компетенції відділу.

3.2       Вносити на розгляд начальнику відділу пропозиції з питань поліпшення соціального забезпечення населення, і соціального захисту малозахищених громадян, організації призначення  соціальної допомоги.

3.3       Одержувати у встановленому порядку від інших структурних підрозділів, підприємств, установ і організацій інформацію та документи необхідні для виконання покладених на відділ завдань.

3.4       Здійснювати особистий прийом громадян з питань, що стосуються діяльності відділу та вживати заходи щодо своєчасного розгляду їх пропозицій, заяв, скарг.

 

ІV. Структура  відділу

 4.1. Структуру відділу соціального захисту, штатну чисельність та положення про його структурні підрозділи затверджує  сільська  рада.

4.2. Працівників відділу призначає  та звільняє з посад сільський голова у порядку, визначеному законодавством.

4.3. Посадові обов’язки працівників відділу визначаються посадовими інструкціями, які затверджуються  начальником відділу.

4.4. Посадові обов’язки начальника відділу визначаються посадовою інструкцією, яку затверджує сільський  голова.

4.5.Відділу підпорядковуються Комунальна установа «Центр надання соціальних  послуг»   Глодоської сільської ради.

4.6 Відділ соціального захисту населення підпорядковується  та координується сільським головою.

 

V. Відповідальність

Начальник  та спеціалісти відділу соціального захисту населення несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством щодо :

5.1       Несумлінного виконання своїх службових обов’язків, перевищень повноважень, порушення обмежень з проходженням державної служби, правил техніки безпеки.

5.2       Нешанобливого ставлення до громадян керівників і співробітників, недотримання культури спілкування, порушення норм етики поведінки державного службовця.

5.3       Неякісного або несвоєчасного виконання  посадових обов’язків, бездіяльність або неналежне вирішення покладених на відділ завдань.

5.4       Неналежного виконання правил внутрішнього трудового розпорядку або дію чи вчинок, який може зашкодити інтересам управління чи негативно вплинути на репутацію.

5.5 Працівники Відділу повинні сумлінно виконувати свої службові обов’язки, шанобливо ставитися до громадян, керівників, співробітників, дотримуватися високої культури спілкування, не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам служби чи негативно вплинути на репутацію сільської  ради, її виконавчих органів та працівників.

                                              

Начальник відділу :

1. Здійснює керівництво діяльності Відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань, визначає ступінь відповідальності працівників.

2. Розробляє та подає на затвердження відповідно до діючого законодавства положення про структурний підрозділ, функціональні обов'язки його працівників.

3. Надає пропозиції сільському голові щодо заохочення, притягнення до дисциплінарної відповідальності, призначення на посаду і звільнення з посади працівників Відділу.

4.Розпоряджається коштами у межах затвердженого кошторису витрат на утримання Відділу.

5. Видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання.

6.Готує пропозиції стосовно вдосконалення нормативно-правової бази з питань, що належать до його компетенції, і вносить їх в установленому порядку на розгляд сесії ради, виконавчого комітету, сільського голови.

7. Забезпечує облік осіб, які звертаються до Відділу, сприяє в оформленні документів цим особам.

8.Визначає напрямки діяльності, шляхи вдосконалення й підвищення ефективності роботи Відділу.

9. На період відсутності начальника Відділу (відпустка, відрядження, хвороба, тощо) його обов’язки виконує посадова особа, визначена сільським головою.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                                   № 166

 

Про затвердження комплексної програми

соціального захисту населення Глодоської

сільської ради  на 2021-2025 роки.

Відповідно до ЗУ «Про соціальні послуги», «Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю»,  «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про соціальний захист дітей війни», «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», «Про реабілітацію інвалідів в Україні», «Про статус та соціальний захист громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», Бюджетного кодексу України., з метою ефективного надання соціальної допомоги та соціальних послуг найбільш незахищеним верствам населення, згідно зі статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, забезпечення приймання заяв з необхідними документами для призначення державної соціальної допомоги, тимчасової допомоги, для призначення субсидій та пільг тощо,  враховуючи  рекомендації постійної комісії з питань охорони здоров’я, спорту, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, сімейної та молодіжної політики, -

  сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Комплексну програму соціального захисту населення

Глодоської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки (додаток 1), заходи Програми (додаток 2), Паспорт Програми (додаток 3), що додаються.

  1. Структурним підрозділам сільської ради, Комунальній установі

«Центр надання соціальних послуг» забезпечити реалізацію заходів Програми та їх фінансування в межах бюджетних призначень.

  1. Після прийняття даного рішення ваважати, що втратили чинність

наступні програми:

 • «Програма соціальної підтримки учасників АТО»;
 • «Програма та Положення про надання грошової матеріальної

допомоги на лікування та поховання малозабезпечених громадян»;

 • - Програма надання матеріальної підтримки громадянам, яким

виповнилось 90 років».

  1. Рішення Глодоської сільської ради «Про затвердження

комплексної програми соціального захисту населення Глодоської сільської ради на 2021-2025 роки»   набуває чинності з 01 квітня 2021 року.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну з

питань охорони здоров’я, спорту, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, сімейної та молодіжної політики.

 

 

 

 

Сільський голова                                                                                Ольга СИСА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комплексна програма

соціального захисту населення Глодоської

сільської ради  на 2021-2025 роки

 

 

Замовники Програми

 

Директор Комунальної установи

«Центр надання соціальних послуг»

Глодоської сільської ради                          _________________             Наталія МОРОЗ

 

 

Начальник соціального захисту

населення виконавчого комітету

Глодоської сільської ради                          _________________             Ольга ДІДЕНКО

 

 

 

Керівник Програми            

Сільський голова                                         ________________               Ольга СИСА

 

 

ПОГОДЖЕНО

Фінансовий відділ                                       ________________               Тетяна БАХМАЧ

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення сесії сільської ради

                                                                                     від  «23 » березня 2021 року. №166 

 

Комплексна Програма соціального захисту населення

Глодоської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки.

 

Розділ 1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Соціальний захист та гідний рівень життя кожному громадянину гарантований Конституцією України.

Соціальний захист є основним завданням соціальної політики, що ставить за мету забезпечення прав і гарантій людини у сфері рівня та якості життя. Турбота  про людей, які перебувають у складних життєвих обставинах – один з основних напрямів державної політики у сфері соціального захисту населення. Соціальний захист населення – одна з головних функцій органів місцевого самоврядування, яка має виконуватися завжди і за будь-якихобставин на користь тих громадян, у житті яких виникли проблеми.  

Соціально-економічна ситуація, що склалася на сучасному етапі розвитку України, кризові явища у сфері економіки і фінансів зумовлюють необхідність охоплення соціальним захистом усього населення, а не лише його окремих категорій, оскільки кожна людина на різних етапах свого життя стикається з різними соціальними, економічними, політичними, правовими, екологічними, виробничими та іншими соціальними ризиками, які вона часто не може подолати самостійно. Кризові явища та інфляційні процеси, що призвели до зростання тарифів на житлово-комунальні послуги, збільшення цін на продукти харчування, медикаменти при одночасному зменшенні реального доходу сімей стали причиною скрутного матеріального становища багатьох мешканців громади, наслідки яких вони не можуть подолати самостійно.

Вжиті державою заходи щодо підвищення соціального забезпечення окремих категорій населення не покривають додатковихвитрат, необхідних для життєдіяльності громадян. Тому необхідно зберегти ті пріоритетні напрямки соціального захисту населення, які дозволяють приділити більше уваги та підтримувати життєдіяльність соціально вразливих мешканців громади.

Враховуючи це, а також надані державою повноваження органам місцевого самоврядування щодо встановлення місцевих соціальних гарантій, фінансування соціальних послуг та розробки програм соціального захисту, Комунальною Установою «Центр надання соціальних послуг» Глодоської сільської ради  розроблено Програму соціального захисту населення Глодоської  сільської територіальної громади  на 2021-2023 роки (далі – Програма).

Для забезпечення реалізації Програми передбачається виділення коштів, виходячи з фінансових можливостей бюджету Глодоської сільської ради.

Законодавчими підставами для виконання Програми є закони України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальні послуги»,  «Про соціальну роботу з дітьми, сім’ями та молоддю» «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні», «Про жертви нацистських переслідувань», «Про соціальний захист дітей війни», «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», «Про реабілітацію інвалідів в Україні», «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту  дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, «Про статус та соціальний захист громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», Бюджетний кодекс України.

 

Розділ 2. МЕТА І ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

Основною метою Програми є надання соціальних допомог та послуг незахищеним верствам населення Глодоської сільської ради  (в т.ч. Новомиколаївський та Лісківськийстаростинські округи)   та сім’ям, які знаходяться в складних життєвих обставинах і неспроможні їх самостійно подолати. Через соціальну допомогу виконується функція, яка полягає в тому, щоб допомогти людям, які потрапили в складні життєві обставини, вийти з цього стану і не опинитись на узбіччі суспільства. Найбільшу увагу територіальної громади потребує вирішення проблем громадян старшого покоління, інвалідів, чорнобильців, дітей війни, учасників бойових дій, воїнів Афганістану, учасників АТОООС та членів їхніх сімей, багатодітних сімей, одиноких громадян, дітей-сиріт, онкохворих, та інших категорій населення.

Програма включає додаткові до здійснюваних за рахунок державного бюджету, заходи щодо поліпшення рівня життя громадян, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують соціальної допомоги і підтримки.

Основними завданнями Програми є:

-         забезпечення державних гарантій з питань соціального захисту населення;

-          формування комплексної системи соціального захисту громадян, які потребують соціальної підтримки;

-       удосконалення системи надання соціальної допомоги найбільш вразливим верствам населення, посилення  адресної спрямованості;

-          підвищення якості соціального обслуговування громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах;

-          продовження роботи щодо удосконалення якості надання соціальних послуг;

-          створення умов для максимально раціонального та економного використання коштів місцевого бюджету, спрямованих на сферу соціальної допомоги, залучення додаткових, у тому числі благодійних ресурсів, розвиток ділової та творчої активності громадян;  

З огляду на умови сьогодення Програмою визначено основні пріоритетні напрямки:

1. Надання матеріальної допомоги окремим категоріям малозабезпечених верств населення Глодоської  сільської ради, які опинилися в складних життєвих обставинах;

2. Надання матеріальної допомоги на лікування, в т.ч на проведення складних хірургічних операцій,  придбання медикаментів (в залежності від тяжкості захворювання);

3. Надання матеріальної допомоги громадянам, що хворіють на онкологічні захворювання;

4. Надання матеріальної допомоги особам, які постраждали внаслідок виникнення пожежі, стихійного лиха;

5. Надання матеріальної допомоги багатодітним сім’ям (які виховують четверо і більше дітей);

6. Надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції або членам їх сімей, учасникам бойових дій на території інших держав;

7. Надання допомоги на поховання осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали;

8. Надання матеріальної допомоги громадянам, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є особами з інвалідністю;

9. Надання матеріальної допомоги особам, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи.

10. Надання матеріальної допомоги мешканцям громади до ювілейних дат, а саме: 90, 95, 100 років і т.д.

11. Відзначенн Міжнародного Дня людей похилого віку та надання натуральної допомоги у вигляді придбання харчових наборів;

12. Надання натуральної допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам АТОООС, у вигляді придбання продуктових наборів по відзначенню пам’ятної дати Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Матеріальна допомога надається на підставі рішень виконавчого комітету Глодоської сільської ради та розпоряджень сільського голови відповідно до заяв громадян, які потребують допомоги.

Заходи щодо виконання ціє їПрограми визначено у Додатку 2, що додається до цього рішення.

Розділ 3. ШЛЯХИ І ЗАСОБИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМИ, ПОКАЗНИКИ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ.

Ухвалення Програми забезпечить ефективне розв’язання соціальних проблем мешканців громади, оскільки застосовує до їх вирішення принципи системності та адресності, координує взаємодію виконавчих органів та безпосередньо громадськості. Окрім того використання програмного фінансування заходів Програми забезпечить прозорість бюджетного процесу в соціальній сфері громади.

Для забезпечення досягнення мети необхідно виконати такі завдання:

- активізувати роботу із залучення малозабезпечених верств населення до Програми житлових субсидій і надання соціальних допомог;

- забезпечити рівні можливості для осіб з особливими потребами щодо соціальної, медичної адаптації та інтеграції у суспільстві;

- підвищити рівень соціального обслуговування інвалідів, пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян тощо;

- сприяти у вирішенні соціально-побутових проблем учасників антитерористичної операції;

- привернути увагу суспільства до важливості відзначення святкових та пам’ятних дат в Україні, вшанування громадян, причетних до цихподій.

Розділ 4. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Реалізація Програми дозволить:

- знизити рівень бідності на території громади;

-підвищити рівень охоплення найбільш нужденних верств населення соціальними виплатами і послугами;

-поліпшити умови проживання та соціально-побутового обслуговування малозабезпечених верств населення;

-створити систему своєчасног ореагування та надання необхідної допомоги громадянам, які їїпотребують.

Реалізація заходів Програми забезпечить можливість отримати соціально незахищеним мешканцям громади різних видів додаткових соціальних послуг та допомоги, що дозволить пом’якшити соціальну напругу, пов’язану з негативним впливом фінансово-економічної кризи і відчути реальну допомогу з боку місцевої влади.

Очікується, що в результаті впровадження Комплексної програми соціального захисту населення Глодоської  громади на період 2021-2025 років, дасть змогу покращити житлові умови громадян пільгової категорії, вирішити проблему соціальної підтримки мешканців громади, підвищити рівень життя осіб та сімей пільгових категорій, покращити їх матеріальний стан.

Завдяки реалізації Програми буде досягнута основна мета – покращення добробуту та якості життя мешканців громади.

Розділ 5. ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ

Фінансування Комплексної програми соціального захисту населення Глодоської сільської ради  на період 2021-2025 років здійснюватиметься в межах видатків, передбачених у рішеннях сесій Глодоської сільської ради «Про сільський бюджет на відповідний рік» та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством України.

Щорічно при формуванні сільського бюджету планується передбачати, виходячи із реальних фінансових можливостей, цільові кошти для забезпечення виконання заходів цієї Програми. В разі необхідності протягом бюджетного року рішенням сесії сільської ради затверджуються зміни щодо загального обсягу фінансування Програми.

Для реалізації Програми також можливе фінансування за рахунок благодійних внесків, гуманітарної допомоги, інших джерел, не заборонених законодавством. В ході реалізації заходів програми можливі коригування, зміни, уточнення, доповнення, пов’язані з реальними можливостями місцевого бюджету у відповідний рік передбаченими на реалізацію розділів програми.

 Розділ 6. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КОНТРОЛЬ ЗА ВИКОНАННЯМ ПРОГРАМИ.

Організація виконання Програми, здійснюється виконавчим комітетом Глодоської сільської ради, контроль покладається на постійну комісію з питань охорони здоров’я, спорту, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, сімейної та молодіжної політики.

Глодоський сільський голова                                                     Ольга СИСА

Додаток 2

до рішення Глодоської сільської  ради

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          від«23 » березня 2021р. № 166

Перелік

Заходів щодо виконання комплексної Програми соціального захисту населення Глодоської сільської ради  на 2021-2025 роки

Зміст заходів

Відповідальні за виконання

Строки виконання 

Джерелафінансування

Обсягифінансування по роках, тис.грн

 

Очікуваний результат

2021

2022

2023

2024

2025

Всього

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

1.Проводити інформаційно- роз’яснювальну роботу серед населення  щодо змін, нововведень у законодавстві України з питань соціального захисту населення.

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради»

2021-2025

Фінансування не потребує

-

-

-

-

-

-

Забезпечення інформування широкого кола громадськості  щодо реалі-зації права на соціальний захист, чинних норм та нововведень у соціальному законодавстві, інфор-мування з питань виплати пільг, субсидій, усіх видів державної соціальної допомоги, пенсій, адресних допомог, компенсаційних виплат.

2.Проводити обстеження матеріально-побутових умов проживання громадян з метою вивчення потреб - одиноких непрацездатних громадян, ветеранів війни, людей з інвалідністю інших пільгових категорій населення.

КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради

2021-2025

В межах наданих видатків

-

-

-

-

-

-

Поліпшення житлових умов пільгових категорій населення, вивчення потреб громадян, які мають право отримувати соціальні послуги

3.Надання допомоги соціально-незахищеним верствам населення, які опинилися в складних життєвих обставинах для поліпшення життєдіяльності сім’ї (1000 грн.)

Виконавчий комітет Глодоської сільської ради, «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської  сільської ради»

2021-2025

Місцевий бюджет

20000

20000

20000

20000

20000

100000

Допомога у вирішенні проблем мешканців громади, які опинились в складних життєвих обставинах

4.Надання матеріальної допомоги учасникам, які безпосередньо беруть (брали) участь в антитерористичній  операції або членам їх сімей, учасникам бойових дій на територіїі нших держав (1000 грн.)

Виконавчий комітет Глодоської сільської ради, «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської  сільської ради»

2021-2025

Місцевий бюджет

20000

20000

20000

20000

20000

100000

Покращення матеріального стану окремих груп населення.

5.Надання матеріальної допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.( ліквідатори ЧАЕС)

(500 грн.)

Виконавчий комітет Глодоської  сільської ради, «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської  сільської ради»

2021-2025

Місцевий бюджет

10000

10000

10000

10000

10000

50000

Вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС та надання матеріальної допомоги.

6.Надання матеріальної допомоги громадянам, що хворіють на онкологічні захворювання, надання допомоги на проведення складних хірургічних операцій та проведення лікування (2500 тис.)

Виконавчий комітет  Глодоської ради, «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської  сільської ради»

2021-2025

Місцевий бюджет

200000

200000

200000

200000

200000

1000000

Надання допомоги для можливості подальшого лікування та реабілітації

7.Надання матеріальної допомоги мешканцям громади до ювілейних дат, а саме: 90, 95, 100 років і т.д. (2000 грн.)

Виконавчий комітет Глодоської  сільської ради, «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської  сільської ради»

2021-2025

Місцевий бюджет

50000

50000

50000

50000

50000

250000

Посилення уваги до літніх людей, вшанування осіб, яким виповнилося 90, 95, 100 і більше років

8.Надання матеріальної допомоги особам, які постраждали внаслідок виникнення надзвичайної ситуації (пожежі, стихійних лих тощо, внаслідок якого завдано збитку житлу, майну потерпілого або йогоздоров’ю). (від 1000 грн. – за рішенням виконкому)

Виконавчий комітет Глодоської сільської ради, «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської  сільської ради»

2021-2025

Місцевий бюджет

50000

50000

50000

50000

50000

250000

Допомога у вирішенні проблем мешканців громади, які постраждали від пожежі, стихійних лих, тощо.

9.Надання матеріальної допомоги на поховання осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали. (1000 грн.)

Виконавчий комітет Глодоської сільської ради,«Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської  сільської ради»

2021-2025

Місцевий бюджет

30000

30000

30000

30000

30000

150000

Допомога у вирішенні проблем мешканців громади, які опинились в складних життєвих обставинах.

10.Надання натуральної допомоги ветеранам війни, учасникам бойових дій, сім’ям загиблих воїнів, ІВВ (придбання продуктовихнаборів) – до 8–9 травня- Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. (500 грн.)

Виконавчий комітет Глодоської сільської ради, «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської  сільської ради»

2021-2025

Місцевий бюджет

10000

10000

10000

10000

10000

50000

Вшанування ветеранів війни, сім’ї померлих воїнів, ІВВ, УБД та покращення матеріального стану громадян. 

11.Надання натуральної допомоги (придбання продуктових наборів) особам похилоговіку – до 1 жовтня Міжнародного дня людей похилоговіку. (500 грн.)

КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради, «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської  сільської ради»

2021-2025

Місцевий бюджет

20000

20000

20000

20000

20000

100000

Покращення матеріального стану окремих групп населення.

12.Надання натуральної допомоги (придбання продуктових наборів, у кількості яку визначено відділом соціального захисту населення,  КУ«ЦНСП» Глодоськоїсільської ради для надання одноразової допомоги малозабезпеченим верствам населення на період карантину, пов’язаного з поширенням короновірусу 2019-nCoV-2. (500 грн.)

Виконавчий комітет Глодоської сільської ради, «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської  сільської ради», КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради

2021-2025

Місцевий бюджет

20000

20000

20000

20000

20000

100000

Покращення матеріального стану окремих групп населення.

13. Організація та проведення заходів до Міжнародного дня захисту дітей «Свято  обдарованої дитини»

Відділ освіти, молоді, спорту та туризму Глодоської сільської ради

2021-2025

Місцевий бюджет

 

 

 

 

 

 

Відзначення  обдарованих дітей, які зайняли призові місця у конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях

14. Проведення заходів до Міжнародного дня захисту дітей із сімей, які перебувають на обліку у КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради

КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради

2021-2025

Місцевий бюджет

10

10

10

10

10

50

Надання соціальної підтримки дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах

15. Організація та проведення  заходів до Новорічних та Різдвяних свят (придбання новорічних подарунків) для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, для громадян, які перебувають на обслуговуванні в КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради

КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради

2021-2025

Місцевий бюджет

25

25

25

25

25

125

Надання соціальної підтримки дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах та особам похилого віку, які перебувають на обслуговуванні в КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради

16. Проведення акції «Школярик» до Дня Знань для дітей, які перебувають на обліку в КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради

КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради

2021-2025

Місцевий бюджет

10

10

10

10

10

50

Надання соціальної підтримки дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах

17. Проведення тренінгу «Профілактика професійного та емоційного вигоряння» для   суб’єктів соціальної роботи

КУ «ЦНСП» Глодоської сільської ради

2021-2025

Місцевий бюджет

5

5

5

5

5

25

Збереження емоційного та психічного здоров’я працівників -  які працюють з дітьми, сім’ями. особами, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Всього по програмі:

 

 

 

490000

490000

490000

490000

490000

2450000

 

                         

 

 

Глодоський сільський голова                                                                            Ольга СИСА


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 3

до рішення сільської ради

                                                                                                          від«23» 03.2021р. № 166

 

ПАСПОРТ

Цільової Програми

         1.Назва: Комплексна программа соціального захисту населення  Глодоської сільської територіальноїгромади на 2021 – 2025 роки.

 2.Ініціатор розробленняПрограми: Глодоська сільська рада

3.Розробники Програми: Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг», «Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради».

4.Відповідальні за виконання:покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, спорту, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, сімейної та молодіжної політики.

5.Мета: Основною метою Програми є реалізація політики у сфері соціального захисту населення ,підвищення рівня життя населення, надання соціальних допомог та послуг незахищеним верствам населення Глодоської сільської ради (Новомиколаївський та Лісківський старостинські  округи) та сім’ям, які знаходяться в складних життєвих обставинах і неспроможні їх самостійно подолати.

6.Термін реалізації:  2021 -2025рр.

7.Етапи виконання:Програма розрахована на п’ять років.

   І - етап -   2021 рік

   ІІ-етап - 2022 рік

   ІІІ-етап- 2023 рік

   ІУ – етап – 2024 рік

   У  - етап – 2025 рік

8.Загальні обсяги фінансування_________________ тис.грн.

Джерела фінансування

Обсяги фінансування, усього

За роками виконання

2021 рік

2022 рік

2023 рік

2024 рік

2025 рік

Місцевий бюджет

2450000

490000

490000

490000

49000

49000

Інші джерела

       

 

 

Всього:

2450000

490000

490000

490000

490000

490000

 

         9.Очікувані результати: 

Виконання даної Програми, дасть змогу вирішити проблеми соціальної підтримки громадян територіальної громади, покращити добробут та якість життя мешканців громади. Програма сприятиме створенню оптимальних умов для дітей та дорослих громадян (осіб з інвалідністю, ветеранів, учасників війни, одиноких громадян, малозабезпечених сімей,  сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, до їх інтеграції у суспільство та підвищення якості життя.

 

 

Глодоський  сільський голова                                                   Ольга СИСА       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                                   № 167

 

Про затвердження тарифів на платні

соціальні послуги по відділенню

соціальної допомоги вдома Комунальної установи

«Центр надання соціальних послуг»

Глодоської сільської ради  на 2021 рік

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 р. № 288 «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 01 червня 2020 р. № 428 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на соціальні послуги», від 1 червня 2020 р. № 429 «Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг», від 1 червня 2020 р. № 587 «Про організацію надання соціальних послуг», від 29 грудня 2009 р. № 1417 «Про деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», наказів Міністерства соціальної політики України від 16.06.2020  № 419 «Про затвердження Методики обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання соціальних послуг», від 07 грудня 2015 року № 1186 «Про затвердження Методичних рекомендацій розрахунку вартості соціальних послуг», Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2021 році, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

СІЛЬСЬКА РАДА

ВИРІШИЛА:

 

1.Затвердити та ввести в дію, починаючи з з  04 січня 2021 року, тарифи на

платні соціальні послуги Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Глодоської сільської ради Кіровоградської області, що надаються відділеннями соціальної допомоги вдома на 2021 рік (додається).

 

 1. Організацію виконання данного рішення покласти на директора

Комунальної установи  «Центр надання соціальних послуг» Глодоської сільської ради (МОРОЗ Н.Ю.).

3.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.     

           Сільський голова                                                         Ольга СИСА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення Глодоської сільської ради

від «23 » березня  2021 року № 167

 

 

Тарифи на платні соціальні послуги по відділенню соціальної допомоги вдома Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Глодоської сільської ради на 2021 рік

 

Назва заходу

Одиниця вимірювання

Витрати часу на надання послуги, хвилини

Вартість послуги без ПДВ (грн.)

1.1

Придбання і доставка продовольчих, промислових та господарчих товарів

Разове доручення

15

17,06

1.2

Придбання і доставка медикаментів, книг, періодичних видань

Разове доручення

15

17,06

2

Організація харчування: допомога в приготуванні їжі

Одне приготування

60

68,24

2.1

Годування підопічних

Разове доручення

30

34,12

3

 

3.1

Підготовка продуктів для приготування їжі, миття овочів і фруктів, посуду, доставка продуктів з льоху тощо.

Одна послуга

18

20,47

3.2

Миття газової плити

1 одиниця

15

17,06

3.3

Винесення сміття

1 відро

10

11,37

3.4

Миття вікон, не більше 3-х

Одне миття

30

34,12

3.5

Косметичне прибирання житла

Одне прибирання

18

20,47

3.6

Вологе прибирання житла

Одне прибирання

42

47,77

3.7

Генеральне прибирання житла

Одне прибирання

126

148,28

3.8

Прасування

Одне прасування

30

34,12

3.9

Доставка води з колонки, колодязя

Разове доручення

30

34,12

3.10

Обклеювання вікон

Разове доручення

30

34,12

3.11

Утеплення дверей

Разове доручення

55

62,55

3.12

Допомога при заготівлі овочів на зиму, консервуванні

Разове доручення

90

102,36

3.13

Розпалювання печі

Одне розпалювання

20

22,75

3.14

Занесення в дім вугілля

Одне занесення

10

11,37

3.15

Занесення в дім дров

Одне занесення

10

11,37

3.16

Розчистка снігу

Разове доручення

20

22,75

3.17

Прибирання у дворі

Разове доручення

30

34,12

3.18

Миття раковини (унітаза)

Разове доручення

10

11,37

3.19

Миття ванни

Разове доручення

20

22,75

3.20

Миття холодильника

Разове доручення

30

34,12

3.21

 Перебирання картоплі

Разове доручення

60

68,24

3.22

Доставка овочів з базару (заготовка овочів на зиму)

Разове доручення

30

34,12

3.23

Вибивання килимів, тощо( при генеральному прибирання, 1 кімната)

Разове доручення

60

68,24

3.24

Дрібний ремонт одягу

Один ремонт

6

6,82

4.

 

4.1

Надання допомоги під час купання

Одна послуга

30

34,12

4.2

Миття голови, розчісування волосся

Одна послуга

30

34,12

4.3

Умивання обличчя, миття рук

Одна послуга

30

34,12

4.4

Підрізання нігтів

Одна послуга

30

34,12

4.5

Заміна постільної і натільної білизни

Одна заміна

10

11,37

4.6

Прогулянка з підопічним на свіжому повітрі (у інвалідному візку)

Разове доручення

30

34,12

4.7

Заміна памперсів

Разове доручення

20

22,75

4.8

Винесення судна

Одна послуга

10

11,37

5.

 

5.1

Ручне прання білизни, до 1,5 кг. сухої білизни

Одне прання

30

34,12

5.2

Прання білизни у пральній машині вдома у замовника,     5 кг. сухої білизни

Одне прання

60

68,24

6

Надання допомоги у користуванні послугами зв’язку

Одна послуга

6

6,82

7

 

7.1

Надання допомоги в обробці присадибної ділянки, на площі 0,005 га

Разове доручення

35

39,81

7.2

Прополювання городу (полив) 0,005 га

Разове доручення

15

17,06

7.3

Посадка городу 0,005 га

Разове доручення

30

34,12

7.4

 Дрібнення вугілля 0,5т., 1 чол.

Одна послуга

120

136,48

7.5

Занесення вугілля до 20м. 1 чол.

Одна послуга

90

102,36

7.6

1м/куб, м’які породи (бензопилою, 2 чол.)

Одна послуга

40

45,49

7.7

1м/куб, тверді породи (бензопилою, 2 чол.)

Одна послуга

60

68,24

7.8

1м/куб кругляк сосни (поперечною пилкою, 2 чол.)

Одна послуга

180

204,72

7.9

1м/куб шпали (поперечною пилкою, 2 чол.)

Одна послуга

240

272,96

7.10

1м/куб кругляк сосни, 1 чол.

Одна послуга

120

136,48

7.11

1м/куб кругляк тополь, 1 чол.

Одна послуга

180

204,72

7.12

1м/куб. обрізки 1 чол.

Одна послуга

180

204,72

7.13

1м/куб шпали 1 чол.

Одна послуга

180

204,72

7.14

Перенесення дров

( 1 м. куб., до 20 м.)

Одна послуга

90

102,36

7.15

Складання дров (поколотих 1 м. куб.)

Одна послуга

30

34,12

7.16

Внесення (занесення) картоплі з льоху         (1 циберка)

Одне внесення

10

11,37

7.17

Спилювання та винос (невеликих) дерев, гілок з саду

Одна послуга

30

34,12

7.18

0,01 га (1 чол.)

Одна послуга

120

136,48

7.19

0,01 га (1 чол.)

Одна послуга

80

90,99

7.22

0,01га (1 чол.)

Одна послуга

80

90,99

7.23

0,01 га (1 чол.)

Одна послуга

60

68,24

7.24

Покос трави ручною косой0,01 га

Одна послуга

40

45,49

7.25

Покос трави мотокосой0,01 га

Одна послуга

20

22,75

7.26

0,01 га (2 чол.) мотокультиватором «Оleo-Mac-MN-180 R.»Эфко»

Одна послуга

40

45,49

8.1

Надання допомоги в оформленні документів (субсидій на квартирну плату і комунальні послуги)

Одне оформлення

40

45,49

8.2

Оформлення замовлень на доставку вугілля, дров

Одне оформлення

10

11,37

8.3

Виконання прохань пов’язаних з листуванням громадян

Один лист

20

22,75

9.1

Заповнення за дорученням абонентних книжок, оплата комунальних послуг, звірення платежів

Разове доручення

45

51,18

10

 

10.1

Виклик лікаря на домівку

Один виклик

5

5,69

11

 

11.1

Надання допомоги в ремонті житлових приміщень (без вартості матеріалів і підготовчих робіт)

Разове доручення

240

272,96

11.2

Вікна, поточний ремонт

Одна послуга

30

34,12

11.3

Хвіртка дерев’яна, поточний ремонт

Одна послуга

20

22,75

11.4

Дерев’яний паркан, поточний ремонт

Одна послуга

30

34,12

11.5

Переміщення меблів в середені приміщення

Одна послуга

30

34,12

11.6

Заміна замка, секрета (зазделегіть купленого, аналогічного)

Одна послуга

20

22,75

11.7

Ганок дерев’яний, поточний ремонт

Одна послуга

25

28,43

11.8

Сарай, поточний ремонт, 2 чол.

Одна послуга

90

102,36

11.9

Скриня для вугілля, дерев’яна, 1 чол.

Одна послуга

20

22,75

11.10

Стелажі у підвалі, дерев’яні, поточний ремонт

Одна послуга

120

136,48

11.11

Ворота дерев’яні, поточний ремонт

Одна послуга

40

45,49

12

Представництво інтересів в органах державної влади, установах, підприємствах та організаціях

Разове доручення

60

68,24

13

Організація дозвілля (проведення бесіди)

Одна послуга

10

11,37

14

Забезпечення супроводження

Одне супроводження

78

88,71

1

Миття голови

Один захід

13

26,80

2

Підстрижка налисо

Один захід

22

45,30

3

Підстрижка «Бокс», «Полу бокс»

Один захід

25

51,40

4

Підстрижка чоловіча «Канатка»

Один захід

40

82,30

5

Фарбування волосся (без матеріалу)

Один захід

40

82,30

6

Підстрижка «Каскад»

Один захід

30

61,70

7

Підстрижка «Каре»

Один захід

30

61,70

8

Хімічна завивка (без матеріалу)

Один захід

90

185,20

1

Проклеювання та прошиття підошви

Один захід

30

61,00

2

Проклеювання підметки

Один захід

30

61,00

3

Прибивання підошви

Один захід

5

10,20

4

Проклеювання та підбиття каблука

Один захід

60

121,92

5

Проклеювання та прошиття латки

Один захід

15

30,50

6

Проклеювання та прошиття застібки довжиною 15 см.

Один захід

60

121,92

7

Проклеювання та прошиття застібки довжиною 7 см.

Один захід

30

61,00

8

Проклеювання та прошиття заднику

Один захід

10

20,30

9

Проклеювання та підбиття носку

Один захід

10

20,30

10

Косячки

Один захід

20

40,60

11

Дрібний ремонт

Один захід

20

40,60

12

Вшиття резинки

Один захід

15

30,50

1

Заміна блискавки

Один захід

30

63,00

2

Підшивання штанів

Один захід

40

84,10

3

Пошив штор

Один захід

15

31,50

4

Підшивання халата

Один захід

30

63,00

5

Ремонт чоловічої сорочки

Один захід

90

189,10

6

Дрібний ремонт

Один захід

20

42,00

7

Ремонт підодіяльника

Один захід

90

189,10

8

Підроблення рукавів блузи, сорочки

Один захід

30

63,00

9

Підроблення зимового одягу вшивання спідниці по бокових швах

Один захід

60

126,10

10

Вшивання застібки у верхній одяг

Один захід

60

126,10

11

Розкрій білизни

Один захід

15

31,50

12

Пошив білизни

Один захід

30

63,00

13

Розкрій підодіяльника

Один захід

40

84,10

14

Пошив підодіяльника

Один захід

90

189,10

15

Розкрій нічної сорочки

Один захід

30

63,00

16

Пошив  нічної сорочки

Один захід

60

126,10

17

Розкрій фартуха

Один захід

20

42,00

18

Пошив фартуха

Один захід

40

84,10

19

Розкрій наволочки

Один захід

5

10,50

20

Пошив наволочки

Один захід

15

31,50

21

Вшивання спідниці по бокових швам

Один захід

60

126,08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                               № 168

 

Про стипендії сільської ради

 

Відповідно Указу Прези­дента України від 24 квітня 2000 року № 612 «Про додаткові заходи щодо державної підтримки об­дарованої молоді»,ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

сільська  рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

            1. Затвердити положення про порядок призначення стипендій сільської ради (додається) та  склад комісії з питань призначення стипендій сільської ради (додається).

2. Сільській раді щорічно  при формуванні бюджету на наступний рік  передбачати  кошти на виплату зазначених стипендій.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію сільської ради з питань охорони здоров'я, спорту, соціального захисту населення,освіти, культури, туризму, сімейної та  молодіжної політики.

 

 

Сільський голова                                                  Ольга   СИСА

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок призначення стипендій сільської ради

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. Стипендії сільської ради  призначаються учням закладів освіти,представникам  обдарованої непрацюючої молоді сільської ради за особливі досягнення у  навчанні, мистецтві, спорті та  громадській діяльності: переможцям обласних, всеукраїнських та міжнародних  олімпіад з базових навчальних дисциплін, мистецьких конкурсів,спортивних змагань тощо.

 

 1. Призначення  стипендій здійснюється комісією з питань призначення стипендій сільської ради на підставі подань керівників структурних  підрозділів сільської ради,  постійних  комісій  сільської ради.

 

 1. Розмір стипендії  конкретному  стипендіатові за пропозицією  комісії з питань призначення стипендій встановлюється окремим розпорядженням голови сільської ради в межах асигнувань, які передбачені у сільському бюджеті.

 

 2. ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ

 1. Кандидати на отримання стипендій сільської ради визначаються за вмотивованими  поданнями  керівників структурних  підрозділів сільської ради  або  постійних  комісій  сільської ради, до яких додаються документи про конкретні особисті  досягнення кандидатів.

 

 1. Зазначені подання направляються  секретареві комісії з питань призначення стипендій щоквартально до 5 числа першого місяця кварталу.

 

 1. Засідання  комісії проводяться  щоквартально  до 10  числа першого місяця кварталу  і є правомочними при наявності не менше половини членів від  загального складу комісії.

 

 1. Висновки і рекомендації  комісії приймаються  простою більшістю голосів членів   комісії, присутніх на засіданні, і підписуються всіма присутніми членами  комісії.

 

 1. Підставою для виплати стипендій є  відповідне розпорядження голови сільської ради.

 

 

СКЛАД

комісії з питань призначення стипендій

сільської ради

 

 

Голова комісії:

 

Сиса                                                     голова сільської ради

Ольга Василівна

 

 

Заступник голови комісії

 

Маліцька                                           заступник голови сільської ради

Оксана Олександрівна                   

 

Секретар

 

Паскар

Оксана Олександрівна                    головний спеціаліст –      заступник начальника відділу освіти,                    культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету    Глодоської сільської ради

 

Члени комісії:

 

Коломійченко          

Оксана Вікторівна                            начальник відділу освіти,культури ,туризму,молоді та

спорту                 виконавчого                    комітету                          Глодоської                 сільської ради

           

Бахмач                                              начальник фінансового відділуГлодоської сільської ради

Тетяна Анатоліївна 

 

Танська

Світлана Іванівна                             голова постійної комісії з питань    охорони   здоров'я, спорту,                     соціального захисту населення, освіти, культури, туризму,    

                                                           сімейної та молодіжної політики

 

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                               № 169

 

Про встановлення батьківської плати

за харчування дітей у  закладах дошкільної освіти

 

 

Відповідно до ч.5 ст.35 Закону України «Про дошкільну освіту», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002  «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних та комунальних дошкільних та інтерактивних навчальних закладах, наказу Міністерства освіти і науки від 25.07.2005  № 431 «Про встановлення змін до Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей в дошкільних закладах», Закону України від 19.05.2009 № 1343-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей», керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,-

 

сільська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Встановити з  01.01.2021 року вартість харчування однієї дитини в день у закладах дошкільної освіти  - 43.00 грн (триразове харчування )

 

2.Встановити з  01.01.2021 року батьківську плату за харчування однієї дитини, яка відвідує ЗДО Глодоської сільської ради   в розмірі 40% (сорок відсотків) від вартості харчування.

 

3.Проводити оплату за харчування дітей за дні:

- відвідування дитиною закладу дошкільної освіти:

- невідвідування дитиною дошкільного навчального закладу без поважних на це причин.

 

4.Звільнити від оплати за харчування дітей у випадку:

- дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і дітей, які перебувають під опікою  ( триразове харчування);

- дітей-інвалідів (триразове харчування);

- дітей, батьки яких є учасниками АТО чи загинули під час виконання бойових дій в зоні АТО, дітей, переселених з окупованих територій (відповідно цільової програми підтримки дітей учасників АТО) (триразове харчування) ;

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»( триразове харчування ).

 

5.Зменшити розмір плати за харчування на 50 % (п’ятдесят відсотків) для сімей, в яких проживають і виховуються троє і більше дітей (згідно поданих документів).

 

6.Плата вноситься до кінця  місяця до банківських установ ( їх філій).

 

7.При невідвідуванні дитиною дошкільного закладу без поважної причини більше 4 днів в місяць попереджувати батьків або осіб, які їх замінюють про відрахування дитини з дошкільного закладу, не менш як за 5 календарних днів.

 

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку  та  постійну комісію сільської ради з питань  освіти, культури, охорони здоров'я, фізкультури, спорту, та соціального захисту населення  та заступника сільського голови.

 

           

 

 

Сільський  голова                                                          Ольга СИСА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                               № 170

 

Про внесення змін до штатного розпису

 

            Заслухавши інформацію начальника «Відділу соціального захисту населення виконавчого  комітету  Глодоської  сільської ради» про внесення змін до штатного розпису , а саме : ввести  посаду головного спеціаліста

сільська рада

вирішила:

 

1.Внести зміни в штатний розпис  »Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради», а саме : ввести посаду головного спеціаліста »Відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Глодоської сільської ради».

2.Головному бухгалтеру  виділити кошти на виплату  заробітної плати головного спеціаліста відділу .

3.Контроль  за виконанням даного рішення  покласти на постійну комісію з питань охорони здоровя , спорту, соціального захисту населення , освіти, культури, туризму , сімейної та молодіжної політики.

 

Сільський голова                                                                      Ольга СИСА

 

 

 

 

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                               № 171

 

Про внесення змін до програми

соціального і економічного розвитку

Глодоської сільської ради на 2021 рік

 

            Відповідно до п. 22 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,заслухавши інформацію сільського голови про внесення змін до  Програми економічного і соціального розвитку сільської ради на 2021 рік

сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

Внести зміни до програми соціального і економічного розвитку Глодоської сільської ради на 2021 рік, а саме:

1.Викласти в новій редакції розділи «Освіта, культура і туризм» та «Соціальний захист».

-  з метою сприяння стимулювання талановитої учнівської молоді, яке приведе до збільшення відсотків учнів, які навчатимуться на достатньому та високому рівні, призначити виплату іменних стипендій учням закладів освіти, представникам обдарованої непрацюючої молоді сільської ради за особливі досягнення у навчанні, мистецтві, спорті та громадській діяльності, переможцям обласних, всеукраїнських олімпіад з базових навчальних дисциплін, мистецьких конкурсів, спортивних змагань;

- соціальна підтримка безробітних, зареєстрованих в районному центрі зайнятості з метою повернення їх до продуктивної зайнятості шляхом залучення до громадських робіт.

 

2. Доповнити програму розділом «Забезпечення безпеки громади».

 

 

      До заходів, спрямованих на забезпечення безпеки жителів громади відноситься:

 • проведення на території Глодоської сільської ради комплексу профілактичних заходів із метою запобігання скоєння засуджених, які перебувають на обліку,  повторних злочинів;
 • удосконалення роботи із соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі;
 • активізація процесу формування у дітей здорового способу життя, забезпечити їх широке залучення до відвідування позашкільних занять;
 • проведення інформаційно-пропагандистських та культурно-виховних заходів профілактики правопорушень та ін.

            На забезпечення законності, правопорядку, охорони прав громадян покликана служба пробації. Для повноцінного функціонування органів пробації  необхідне матеріально-технічне забезпечення, яке потребує фінансової підтримки органами  місцевого самоврядування.

 

            3.Контроль за виконанням покласти на комісію з питань охорони здоровя , спорту,соціального захисту населення,освіти,культури,туризму,сімейної та молодіжної політики..

 

 

Сільський голова                                                                            Ольга СИСА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                               № 172

 

Про надання в оренду приміщення для

розміщення пункту екстреної медичної допомоги

 

            Заслухавши  інформацію сільського голови про клопотання в.о. генерального директора О.Ярошенко про надання в оренду частину приміщення для розміщення пункту екстреної  медичної допомоги комунальному  некомерційному підприємству «Центр екстреної  медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області КОР»,-

 

сільська рада

вирішила:

 

1.Надати в оренду  частину  приміщення для розміщення пункту екстреної  медичної допомоги комунальному  некомерційному підприємству «Центр екстреної  медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області КОР» в адміністративному приміщенні по вул.Масенка,5  терміном  на 5 років.

 

2.Встановити орендну плату 1 гривня в рік.

 

3.Будівництво гаражного приміщення ,яке б знаходилося на одній території з кімнатами фельдшерів та водіїв, знаходиться в стадії розробки.

 

 

 

 

        Сільський голова                                                                          Ольга СИСА

 

 

 

 

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                               № 173

 

Про внесення змін до рішення

сільської ради від 22 грудня

2020 року № 52 «Про бюджет

Глодоської сільської територіальної

громади  на 2021 рік»       

(код бюджету 11523000000)

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 23, 78, 85, 108 Бюджетного кодексу України, розпорядження Кабінету Міністрів від       17 березня 2021 року №199-р, офіційного висновку фінансового відділу Глодоської сільської ради про обсяг вільного залишку бюджетних коштів загального фонду та залишку коштів спеціального фонду від 12 березня  2021 року № 02-3/11, клопотань головних розпорядників коштів сільського бюджету, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу сільської ради  Бахмач Т.А.,

сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Внести зміни до рішення сільської ради від 22 грудня 2020 року № 52 «Про бюджет Глодоської сільської територіальної громади на 2021 рік», а саме:

-збільшити видатки  сільського бюджету на суму 769979 гривень 00 копійок за рахунок залучення вільного залишку коштів загального фонду сільського бюджету, що утворився станом на 01 січня 2021 року (в тому числі освітня субвенція минулих років в сумі    675679 гривень та залишок на початок бюджетного періоду субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 15100 гривень).  Кошти вільного залишку спрямувати на видатки загального фонду;

-зменшити видатки загального фонду  в сумі 2506900 гривень в зв’язку з перерозподілом обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2021 рік;

-здійснити перерозподіл видатків в межах головних розпорядників.

Внести відповідні зміни  до додатків 1, 3 (додаються), додатки 2 ,4, 5,7 викласти у новій редакції (додаються).

2. Фінансовому відділу  сільської ради  внести  зміни  до річного розпису бюджету Глодоської сільської територіальної громади на 2021 рік.

 

 

 

Сільський голова                                                                            Ольга СИСА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_________________________________________________________________

ШОСТА    СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО    СКЛИКАННЯ

 

від   23 березня 2021   року                                                                      №  174

с. Глодоси

 

Про покладання обов’язків із

 вчинення нотаріальних дій на

 період відсутності відповідальних осіб

 

Керуючись Законами  України „Про місцеве самоврядування в Україні“, Закону України „Про нотаріат“ , -

                                               СІЛЬСЬКА РАДА

                                                   ВИРІШИЛА:

1.На період відсутності секретаря ради Бойко Тетяни Вікторівни  обов’язки по вчиненню  нотаріальних дій ,передбачених частиною І статті 37 Закону України « Про нотаріат» покласти на посадову особу місцевого самоврядування Алєксєєнко Олену Петрівну, заступника сільського голови –керуючого справами  (секретаря  виконкому).

2. В період відсутності  старост Новомиколаївського та Лісківського старостинських округів покласти  обовязки вчиняти нотаріальні дії, передбачені частиною першою статті 37 Закону України „Про нотаріат“ (у обсягах, що відповідає вимогам чинного законодавства)  на  посадову особу органу місцевого самоврядування  секретаря  ради  Бойко Тетяну Вікторівну  .

 

3.Відповідальним за вчинення нотаріальних дій   в своїй роботі використовувати  печатки Глодоської сільської ради ,Новомиколаївського старостинського округу (печатка № 1) та Лісківського старостинського округу(печатка № 2).

4. Нотаріальні  дії    можуть вчинятися  на території  відповідних сіл Глодоської сільської ради ,а саме: Глодоси,Вербівка, Марянівка ,Лісківський старостинський округ- с.Козакова Балка, с.Ліски, Новомиколаївський старостинський округ _ с.Новомиколаївка, с.Новоподимка, с.Подимка, с.Петрівка,с.Войнівка,с.Михайлівка.

 Сільський голова                                                   Ольга СИСА

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23 березня    2021    року                                                                               № 175

 

Про затвердження режиму

роботи закладів дошкільної освіти

 

Відповідно до ЗаконуУкраїни «Про дошкільнуосвіту» від01.01.2021 № 2628-III (із змінами), Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2021 №86, з метою чіткої організації режиму роботи закладів дошкільної освіти, а також для задоволення освітніх та соціальних потреб громадян у здобутті дошкільної освіти, на виконання завдань дошкільної освіти,

 

сільська рада

вирішила:

 

 1. Установити з 01 квітня 2021 року для закладів дошкільної освіти Глодоської сільської ради п’ятиденний робочий тиждень, протягом 9 годин. Вихідні дні субота, неділя, святкові.
 2. Визначити щоденний графік роботи закладу дошкільної освіти№ 1 «Берізка» з 07:30 до 16:30.
 3. Визначити щоденний графік роботи закладу дошкільної освіти № 2 «Пролісок» з 07:30 до 16:30.
 4. Визначити щоденний графік роботи закладу дошкільної освіти «Веселка» з 08:00 до 17:00.
 5. Контроль за виконання даного рішення покласти на начальника відділу освіти,культури,туризму,молоді та сорту Коломійченко  Оксану Вікторівну.

 

        Сільський голова                                                                          Ольга СИСА

 

ГЛОДОСЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОУКРАЇНСЬКОГО  РАЙОНУ  КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

____________________________________________________________________________

ШОСТА   СЕСІЯ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

ВОСЬМОГО   СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

Від   23    березня  2021  року                                                                     № 176

 

Про присвоєння  юридичної

адреси  місця  розташування башти 

Рожновського

 

 

 Заслухавши інформацію секретаря ради Бойко Т.В. щодо  клопотання  начальника Новомиколаївського СКП  Давиденко Г.І. про  присвоєння  юридичної адреси   місця розташування башти Рожновського  в с.Новомиколаївка  по вулиці Джерельній ,67 ,керуючись  п.38  ч.1  ст. 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні «  -

 

СІЛЬСЬКА РАДА

ВИРІШИЛА :

 

1.Присвоїти юридичну адресу за місцем розташування  башти Рожновського  :  вулиця Джерельна   67     с. Новомиколаївка  Новоукраїнського району  Кіровоградської області  .

 

2.Дане рішення набирає чинності з дня його прийняття.

 

3.Секретарю ради Бойко Т.В.  забезпечити офіційне оприлюднення цього рішення на інформаційних стендах сільської ради , у бібліотеках,Новомиколаївському СКП.

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань агропромислового комплексу та земельних відносин.

 

 

 

Сільський голова                                                                                              Ольга СИСА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь